Pomocný mechanizátor

AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Miesto práce
Dvor Mikuláš, Dubník-Dvor Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je určená na skúšobnú dobu, po nej sa v prípade splnených očakávaní brutto mzda zvyšuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

podiel na riadení prác rastlinnej výroby – pripravenosti strojového parku

zabezpečenie údržby a opráv poľnohospodárskej mechanizácie, strojných zariadení v spolupráci s hlavným mechanizátorom

zabezpečenie kompletnej evidencie poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení

vedenie evidencie pracovných výkazov

plnenie úloh a cieľov spoločnosti na úseku mechanizácie rastlinnej výroby

nahlásenie strojov na údržbu podľa spotreby a stavu motohodín a prevádzkových kvapalín

evidencia technických preukazov, technickej a prevádzkovej dokumentácie strojov

doprovod strojov na polia a z polí

zabezpečenie opravy strojov a náradia po ukončení sezónnych prác

Príležitosť na osobný a profesijný rast

Odborné školenia

Služobný telefón, notebook a automobil

Pohyblivá pracovná doba po dohode s vedúcim

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v poľnohospodárstve, zaoberajúca sa s rastlinnou a živočíšnou výrobou

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt